EUR  
Türkçe  
Rezervasyon Hattı

İzmir Havalimanı Transfer Kolaylığı

Yayınlanma Tarihi: 07/03/2021
İZMİR HAVALİMANI TRANSFER KOLAYLIĞI

İzmir, Ege bölgesinin en büyük, Türkiye’nin üçüncü büyük ilidir. Asırlar boyunca pek çok farklı medeniyete ev sahipliği yapmış olan bölgede ılıman bir iklim hakim olup yıl boyunca yüksek bir hareketlilik vardır. Türkiye’nin önemli ticari merkezlerinden birisi olmanın yanında pek çok üniversiteye, özel hastaneye, ulusal ve uluslararası şirketlere, fabrikalara, fuar alanlarına ev sahipliği yapmaktadır.
 
Hemen bütün ulaşım kanallarıyla İzmir’e ulaşmak mümkün olsa da özellikle Adnan Menderes Havalimanı ile ulaşım sağlayanların sayısı oldukça fazladır. Gaziemir sınırları içinde yer alan Adnan Menderes Havalimanı şehir merkezine 14 kilometre mesafede, güney tarafında yer almaktadır. 1987 yılında açılmış olan havalimanı o günden bu yana aralıksız çalışmalarına devam etmekte, Türkiye’nin en aktif havalimanlarından birisi olmaya devam etmektedir.
 
Adnan Menderes Havalimanına ulaşanlar ya da havalimanından uçuş yapacak olanlar sadece İzmirliler olmuyor. Yine çevre iller olan Manisa, Aydın için de havayolu ulaşımının merkezi burası oluyor. İç ve dış hat terminallerinin bulunduğu havalimanı modern yapış ve geniş olanaklarıyla da her zaman hareketliliğin yoğun olduğu bir noktadır.
 
İzmir Havalimanına Nasıl Gidilir?
İzmir Adnan Menderes havalimanı şehir merkezinin güneyinde yer almaktadır. 14 kilometre mesafede bulunmaktadır. Havalimanına ulaşım pek çok farklı şekilde yapılabilmektedir. Başta özel transfer hizmetleri olmak üzere tren otobüs, taksi gibi toplu taşıma ve özel araçlarla yapılabilmektedir.
 
İzmir havalimanına ulaşmak için toplu taşıma araçlarını kullanmak isteyenler için günün her saatinde araç bulmak sıkıntı olabilir. Metro hattının geçtiği güzergahlar sınırlıdır ve İzmir’in büyük bir şehir olması nedeniyle şehri bilmiyorsanız toplu ulaşımda sıkıntı yaşayabilirsiniz.
 
Taksi ile seyahat etmeyi düşünenler için havalimanında ulaşım hizmeti veren taksiler vardır. Fakat gideceğiniz yere göre yolculuk süresi ve ücreti oldukça pahalıya mal olabilir. Mesela havalimanı ile Karşıyaka arası 27 kilometredir. Çeşme ile havalimanı arası 85 kilometre, Aliağa ise 84 kilometre mesafededir. Taksimetre açılış ücretleri 3 TL olmakta ve sonrasında kilometre başına 2,40 TL artış olmaktadır. Bu yüzden de ulaşım hizmetleri için taksiyi tercih edecek olanlar yüksek bir ücretle karşılaşmaktadırlar. Özellikle de otoyol kullanımlarında, duraklamalardan kaynaklanacak ek ücretler de dikkate alındığında taksi ulaşımı oldukça maliyetli olmaktadır.
 
Gerek iş seyahatleri gerekse tatiller için gelenlerin ya da havalimanını kullanarak başka yere uçacak olanların en sık kullandığı ulaşım seçeneği İzmir havalimanı transfer çözümleri olmaktadır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı transfer çözümleri sayesinde bir havalimanından dilediğiniz yere ya da dilediğiniz yerden havalimanına ulaşmak çok daha kolay olmaktadır.
 
İzmir Havalimanı Vip Transfer
Vip transfer hizmetleri tamamen size özeldir. İstediğiniz adresten dilediğiniz adrese size özel tahsis edilen ulaşım araçlarıyla geçiş yapabilirsiniz. Vip ulaşım hizmetleri konusunda en temel fark kişiye özel olarak yapılmasıdır. Aracınızı başkalarıyla paylaşmazsınız. Sadece size tahsis edilen araçla seyahat edersiniz.
 
En çok tercih edilen VİPtransfer araçları Mercedes Vito, Caravelle, Sprinter gibi çeşitler olmaktadır. Üstelik telefon ile rezervasyon yaptırabilirsiniz. Uçak biletinizi aldıktan sonra iletişime geçerek gerekli yere araç talebinde bulunabilirsiniz. Fiyat alabilirsiniz.
 
İzmir’in hemen her ilçesinin kendine has güzellikleri bulunmakta, birbirinden güzel sahillere, koylara, kumsallara, otellere ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle Çeşme Alaçatı gibi yerler çok daha yoğun tercih edilmekte, herkese uygun tatil imkanlarının, konaklama seçeneklerinin olması buraları öne çıkarmaktadır. Dilerseniz siz de balayınız için, yaz tatilleriniz, sömestr tatilleriniz için Çeşme, Alaçatı gibi yerleri tercih edebilir, havalimanına geldikten sonra İzmir Çeşme transfer hizmetlerinden yararlanarak otelinize geçebilirsiniz. Eğer Alaçatı’nın birbirinden güzel otellerinde, villalarında, apartlarında tatillerinizi geçirmek isterseniz İzmir Alaçatı transfer hizmetlerini kullanabilirsiniz.
 
Vip transfer çözümleri müşteri memnuniyeti esasının en üst düzey olduğu çözümlerdir. Çünkü özel bir hizmettir ve araç seçimi ve aracın tek kullanımı size aittir. Zaten tercih edilen araçların tamamı üst düzey modellerden oluşmakta, bakımları, temizlikleri özel yapılmakta, döşemelerine hususiyet gösterilmiş bulunmaktadır. Her şey sizin konfor ve güvenlik düzeyi üst seviyede bir yolculuk deneyimi yaşamanız için ayarlanmıştır.
 
İzmir havalimanı vip transfer hizmetleri sadece İzmir ve ilçeleri ile sınırlı değildir. Yine Aydın, Manisa, Bodrum, Antalya, İstanbul, Balıkesir, Ankara, Denizli gibi lokasyonlar da yoğun olarak tercih edilen bölgeler arasındadır. Transfer ücretleri araçların markasına, modeline, km başı yakıt ücretine, transfer istenen bölgenin mesafesine göre değişmektedir. Eğer uygun fiyatlı bir hizmet almak isterseniz rezervasyonlarınızı biraz daha erken yaptırabilirsiniz. Fakat her yönüyle diğer ulaşım araçlarından daha uygun mal olacaktır.
 
İzmir Adnan Menderes Havalimanı Transfer Hizmetleri
İzmir Adnan Menderes Havalimanı transfer gereksinimleri konusunda çok geniş bir araç seçeneği yer almaktadır. Bu sayede bütçenize, tarzınıza ve kişi sayısına göre seçim yapabilirsiniz. Bu noktada seçebileceğiniz araçlardan sadece bazıları şunlardır:
 
Standart Binek Araçlar,
Lüks Binek Araçlar,
Mercedes Vito,
Mercedes Sprinter.
Bütün bu araçların yolcu kapasitesi, yakıt tüketimi gibi farklılıkları mevcuttur. Tek yapmanız gereken size nasıl bir araç ihtiyaç olduğudur. Sonrasında sizler için birinci sınıf transfer hizmetleri vermektedir. Tatil otelleri ya da şehir otelleri hiç fark etmeksizin İzmir otel transfer hizmeti alabilirsiniz. Bunun için rezervasyon yaparken uçuş bilgilerinizle beraber gitmek istediğiniz otelin adını da vermeniz yeterlidir. Dilerseniz havalimanından otelinize gittiğiniz gibi aynı şekilde otelinizden havalimanına da transfer desteği alabilirsiniz.
 
izmir havalimanı transfer
 
İzmir Adnan Menderes Havalimanına mı geliyorsunuz? İzmir tatil yada iş seyahatleriniz için araba kiralama yerine izmir havalimanı transfer servisinden faydalanabilirsiniz. Böylece araç kullanmak zorunda kalmadan istediğiniz yere özel araç ve özel şoför konforu ile ulaşabilirsiniz. Üstelik tüm bu hizmetleri izmirde taksi fiyatı altında karşılığında alabilirsiniz. İzmir havaalanı transfer firmaları arasında yıllardır süren tecrübemiz ve son model araçlarımız ile vip transfer hizmetimizin tadını çıkarın. aşağıda yer alan iletişim bilgilerimiz ile izmir havaalanı transfer ihtiyacınız için adres kuray rentacar ve 0541 459 80 47 telefon bilgilerimize ulaşabilir ve transfer rezervasyonu yaptırabilirsiniz.
 
İzmir Havaalanı Transfer
 
Uzak mesafeli yolculuklar başta olmak üzere şartlar el verdiği takdirde hemen hemen herkes tüm yolculuklarında en konforlu, en hızlı ve aynı zamanda çoğu zaman en ekonomik alternatif olarak ortaya çıkan havayolu ulaşımını tercih ediyor. Havayolu ulaşımını kullanarak en kısa sürede ulaşmak istediği noktaya en yakın konumda bulunan havalimanına ulaşan kişilerin bu ana kadar geçirdiği yolculuklar sorunsuz bir şekilde tamamlanırken bundan sonraki yolculukları için yeni çözümler üretmeleri gerekebiliyor. Çünkü İzmir Havalimanı da aralarında olmak üzere Türkiye’de bulunan pek çok havalimanının farklı ve haklı gerekçeler nedeniyle şehrin merkezinden uzak bir konumda bulunması havalimanlarına inen kişilerin sonraki yolculuklarında problemler çıkarabiliyor. Her ne kadar taksi ya da toplu taşıma gibi alternatifler bulunuyor olsa da bu araçlara ulaşmak ve bu araçlarla yolculuk etmek sanıldığı kadar kolay olmuyor. Bu tür sorunlara bir çözüm olarak ortaya çıkan izmir havaalanı transfer sayesinde artık havaalanına inildikten sonra en rahat şekilde yolculukların devam ettirilebilmesi mümkün olacak. Transfer hizmetlerinin en büyük avantajlarının başında havalimanından sonra yapılacak olan ulaşımlarda en hızlı alternatif olması oluyor. Bu hizmetlerden yararlanacak olan kişilerin firmalarla daha önce iletişime geçerek hazırlattıkları araçlar özel şoförleri ile birlikte kişileri havalimanlarında karşılamakta ve bu sayede en hızlı şekilde aktarma yapabilmek mümkün olmaktadır. Böylece havalimanından sonra hiç vakit kaybetmeden yolculuğa devam edilebiliyor.
 
İzmir Transfer
İzmir şehrine yapılacak turistik veya iş gezilerinde genel olarak havayolu firmalarının sunduğu avantajlı tarifelerden ve kampanyalardan faydalanılmaktadır. Bu şekilde yapılacak seyahatlerde havalimanından sonra yapılacak seyahatlerinde konforlu bir şekilde yapılması istenmektedir. Bu konuda firmamız izmir transfer yapılabilmesi için hizmetler sunmaktadır. Geniş bir araç filosu ile lüks ve konforlu araçları bu konuda hizmetinize sunmaktadır. Bu hizmetimizde iş gezilerinizde sizlerin beklentilerine uygun olacak lüks araçlar bulunabilmektedir. Bu lüks araçlarımız ile deneyimli ve bu konuda özel eğitimler almış şoförlerimiz ile hizmet sunmaktayız. Bu hizmetlerimizde sizlere sorunsuz olarak transfer olanağı sağlamaktayız. İstediğiniz ve sizlerin seyahat konusunda ihtiyacınız olan araçları seçerek kolay bir şekilde rezervasyon yapabilirsiniz. İnternet sitemizden veya çağrı merkezimizden yapacağınız bu rezervasyon ile sorunsuz bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Yapacağınız rezervasyon ile istediğiniz aracınız siz havalimanına indiğinizde sizlere bekliyor olacaktır. Havalimanına inildikten sonra kolay bir şekilde araçlarınıza binerek seyahatinize başlayabilirsiniz. Bu seyahatiniz oldukça konforlu ve güvenli bir şekilde yapılacaktır. Sorunsuz olacak yapılacak bu seyahatlerde sizlere deneyimli ve özel şekilde eğitimler alan şoförlerimiz eşlik edecektir. Firmamız izmir transfer konusunda başarılı ve sorunsuz hizmetler sunmaktadır. Yıllardır sunduğumuz bu hizmetlerimiz ile bu konuda çok tercih edilen bir firma olmaktayız. Sürekli olarak hizmetimizi geliştirerek sizlere çok daha kaliteli bir hizmet sunmaktayız.
 
Adres : İzmir Gaziemir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar Terminali
 
Telefon : 0232 252 43 63
 
Yol Tarifi
Adnan Menderes Havalimanı dıs hatlar terminalı NO:25 GAZİEMİR İZMİR
 
İzmir Havalimanı Transfer Nedir?
İzmir havalanı transfer İzmir iline ulaşımınızı havayolu ile sağladığınızda sizi oradan alıp gideceğiniz yere bırakacak olan transfer işlemidir. Bu işlemi yaparken kişilerin can ve mal güvenlikleri öncelikli konu olmaktadır. Bu nedenle hem toplu taşımadan hem de taksi hizmetinden çok daha fazla tercih edilmektedir. Bilindiği gibi İzmir her yıl bünyesinde barındırdığı insanlardan çok daha fazla kişiyi ağırlamaktadır. Çünkü hem ticari hem de turistik bir çekim gücü bulunur ve özellikle deniz turizmi başladığı andan itibaren ekstra bir kapasiteye ulaşmış olacaktır. Bu gibi zamanlarda kalabalığı ile dudak uçuklatan yerde trafik konusu tam bir sıkıntıdır. Kişiler özel araçları ile geldiklerinde park sorunu yaşarken toplu taşımalarda da kendilerine yer bulmayabilecekledir. Bu nedenle büyük şehirlere özel araçla gitmek çok da mantıklı olmaz. Daha alternatif ulaşım yolları her insan için iyi bir seçim olur. İzmir havalimanı transfer alternatif ulaşım çeşitlerinden bir tanesidir. Bu ulaşımın en güzel yanı sizin zaten yolculuk sonrası yorulmuş olmanız ve kendinizi anlatmadan rahat bir şekilde gideceğiniz adrese ulaşmanızdır. Çünkü transfer işleminde size gönderilecek olan araçta tamamen eğitimli bir de şoför yer alır. Şoför gideceğiniz adresi sizin yanınıza gelmeden randevu bilgilerinden edinmektedir. İzmir havalimanı transfer ücretleri sizin yolculuk boyunca çekeceğiniz sıkıntıların neredeyse hiç yaşanamayacağı çok konforlu bir hizmettir. Aynı zamanda randevulu bir hizmet olduğundan aksama ya da gecikmeye de yer vermeyecek, gideceğiniz yerlere tam vaktinde gitmenizi sağlayacaktır. Ayrıca sunulan A kaliteli hizmet tahmin ettiğinizden de ucuzdur. Transfer işlemi bittikten sonra araç ya da şoför sizi beklemek zorunda değildir. Hizmet sadece gideceğiniz yere varana kadar devam eder, sonrasında hizmet tamamlanmış olarak araç yanınızdan ayrılır.

İzmir Havalimanı Transfer 
 
İl dışından uçakla İzmir’e geldiğinizde ya da yurtdışından İzmir’e yaptığınız yolculuklarda yol oldukça kolay geçer. Günümüz uçak firmaları oldukça fazla imkan sağlıyorlar ve oldukça lüksler. Ancak uçaktan bir dünya eşyayla indiğinizde ve o kadar kişi içerisinde taksi aramaya başladığınızda tatilinizin ilk anlarından itibaren yorulduğunuzu hissediyorsunuz. Bunu yaşamamak için, özellikle de İzmir’e yabancıysanız en iyi çözüm yolu transfer hizmetinden yararlanmak olacaktır. İzmir havalimanı transfer rezervasyon sistemine dayanmaktadır. Uçuş gününüze göre belirlenen tarih ve saati bildirmeniz garantili olarak size araç ulaştırmaları için gerekli bir şarttır. Rezervasyon esnasında araca binecek kişi sayısını, bagaj sayısını da hesaba katarak bir araba seçimi yapmanız gerekmektedir. Ayrıca normal bir araç mı, yoksa lüks bir araç mı istediğiniz de önemlidir. Rezervasyonu bu şartlara göre yapmanız alacağınız hizmete karşı memnuniyetinizi artıracaktır. İnsanlar transfer hizmeti ile araba kiralama hizmetini birbirleriyle karıştırabiliyor. Aralarında şöyle bir ayrım söz konusu: Araba kiraladığınızda aracı kullanan kişi siz oluyorsunuz. Fakat izmir havaalanı transfer araçları sizleri şoförle birlikte karşılamaktadır. Şoförler rezervasyon yaptırdığınız için önceden nereye gideceğinizi bilmekteler. Ayrıca en uygun yolu da siz henüz araca binmeden belirlemiş oldukları için trafikte sorun yaşama olasılığınız bir hayli azalıyor. İzmir havalimanı transfer araçlarının ücretleri araçların markalarına, büyüklüklerine ve havalimanından nereye gideceğinize göre değişmektedir. İzmir şehir merkezine gayet ucuz fiyatlarla ulaşımınız sağlanırken Denizli gibi yerlere gitmek istediğinizde fiyatlar elbette artıyor. Buna rağmen taksi gibi ulaşım araçlarına göre çok daha rahat ve hesaplı olduğu için bu fiyatlar göze batmamaktadır. 4 kişilik kapasiteye sahip araçlardan 16 kişilik kapasiteye sahip araçlara kadar farklı marka ve modellerde araçlara siteden ulaşabilir ve fiyatlara detaylı olarak bakabilirsiniz.
 
 
Son dönemde havayolu ulaşımının daha ekonomik bir hale gelmesiyle birlikte kişileri, imkanları dahilinde havayolu ulaşımı ile seyahat etmeye çalışıyorlar. Bu durumun tek dezavantajı olarak gidilen bölgelerde kişilerin özel araçlarının olmaması gösteriliyor. Ancak bu durumda kişilerin zorlanmaması için de izmir havalimanı transfer hizmeti veren firmalar büyük bir özenle çalışmalarını sürdürüyor. İzmir’in en önemli havalimanı transfer firmalarından birisi olan İzmir Transfer firması, son dönemde müşterilerine sunduğu paket hizmetler ile sektörün lider firması olmaya devam ediyor. Firmamız tek kişilik müşterilerden kalabalık gruplara kadar herkese havalimanı transfer hizmetini sunabiliyor. Tek kişilik ya da iki kişilik hizmetlerimiz özel şoförlü araçlarımız ile gerçekleştiriliyor. Lüks sınıfın içerisinde yer alan binek araçlarımız ile İzmir havalimanında sizleri alarak gideceğiniz noktaya götürüyoruz. Bu işlemler için öncesinde internet sitemizden ya da telefon numaramızdan bizlere ulaşarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Rezervasyon sırasında izmir havaalanı transfer hizmetini almak için yalnızca kimlik bilgilerinizi ve uçağınızın İzmir’e iniş yapacağı zamanı belirtmeniz yeterli olacaktır. Sonrasında havalimanına iniş yaptığınızda özel şoförlü araçlarımız sizleri ellerinde sizlerin isimlerinin yazılı olduğu panolar ile bekliyor olacaktır. Araca çantalarınız yüklendikten sonra şoförümüz sizleri istediğiniz her noktaya güvenli bir biçimde ulaştırabilir. Bu esnada klimalı araçlarımızda televizyon sistemini de kullanarak zaman geçirebilirsiniz. Gideceğiniz noktaya göre değişen seyahat sürelerinde aracımızda rahat bir yolculuk yapabilmeniz için elimizden gelen tüm hizmetleri vermeye çalışıyoruz. İşinde uzman olan ve trafik kurallarına uyan şoförümüz sizleri gidilebilecek en kısa sürede gideceğiniz noktaya ulaştıracaktır. Bu esnada siz istemedikçe duraklama yapma gibi bir durum söz konusu olmaz. Trafik çilesinden kurtulmak ve İzmir tatilinizde gideceğiniz noktaları aramak zorunda kalmamak için izmir adnan menderes havalimanı transfer hizmetimizi alabilirisiniz.
 
İzmir Havaalanı Transfer Hizmetleri İle Konforu Yakalayabilirsiniz!
Gerek iş seyahatleri gerek akraba ziyaretleri gerekse tatil niyeti ile Adnan Menderes yani İzmir havaalanına yolunuz düşerse dilediğinizde, sizler uçaktan inip kapıya çıktığınız an özel şoförünüz gideceğiniz yere kadar en konforlu ve en güvenli bir şekilde sizleri bırakabilecektir. Bu da nasıl olacak demeyin. Çünkü İzmir havaalanı transfer hizmetleri buna olanak sağlamaktadır.Havaalanından gideceğim yere ulaşımımım hiç bu kadar konforlu olmayacaktı diyeceksiniz. Düşünsenize sizleri havaalanında karşılayan özel şoför ve gideceğiniz yere kadar eşlik eden lüks bir araç ne güzel olurdu değil mi? Uçaklar her ne kadar rahat olsalar dahi belli bir yolu oturarak gelme dolayısı ile yorulma hissini yaşatır insanlara. İşte bu noktada ki tüm yorgunluğunuzun yerini, konfora, lükse bırakması İzmir havaalanı transfer hizmeti ile mümkün olmaktadır. Dilediğiniz araçlar için transfer hizmetlerinden yararlanma şansınız söz konusu olurken dilerseniz son model araçları dilerseniz hayalinizdeki araçları dilerseniz de bütçenize en uygun araçları seçebilirsiniz. Bu konudaki seçim tabi ki sizlerin olacaktır. İzmir’e ilk adımı attığınız da özel araç ile dilediğiniz yere ulaşımınızın konforlu olmasını üstelik üst düzey güvenlik seçeneği ilekonforlu olmasını istemez misiniz? İstersiniz öyle değil mi? Kim istemez ki? O halde izmir havalimanı transfer hizmetleri için ilgili yerlerden randevu almayı ve bu muhteşem hizmetten yararlanmayı daha fazla düşünmenize gerek yok.
 
Tatilinizde İzmir Transfer Ayrıcalığı
Karayolu ile ulaşım güçlüğü insanları giderek havayollarını tercih etmeye sevk etmektedir. Bu sebeple her yıl milyonlarca turist Ege tatilleri için İzmir Havalimanı’na iniş yapmaktadır. Ege içinde birçok turistik kenti ve beldeyi bulunduran tabiat harikası bir yerleşim bölgesidir. İzmir, Aydın, Bodrum, Çeşme ve daha birçok turistik mekan yaz tatilini deniz ve kum ile geçirmek isteyenlere kapılarını açmaktadır. Sadece deniz ve sahilden ibaret olmayan bu tatil anlayışında birçok tarihi mekan ve müzede bulunmaktadır. Geçmişte Antik Yunan medeniyetinin yaşam alanı olan ve Akdeniz Havzası diye nitelendiren coğrafyada Efes Antik Harabeleri, Meryem Ana Kilisesi, birçok müze de ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir. İzmir havaalanı transfer ayrıcalığı ile gideceğiniz yere zahmetsizce erişim sağlayarak tatilin tadını çıkarmak çok kolaydır. Havaalanları uçak inişini müteakip çok kalabalık olan ulaşım merkezleridir. Hal böyle olunca da ortaya ulaşım ve otellere erişim sorunları çıkmaktadır. Bunun önüne geçmek için çok kaliteli hizmet veren firmalar müşterilerine daha uçağa binmeden bir telefon ile izmir havalimanı transfer konforunu yaşatmak için çaba göstermektedirler. Bu hizmet sektöründe araç kalitesi ve şoför kalitesi belirleyici unsurdur. Firma tamamı ileri sürüş eğitimleri almış şoförler ve son model lüks arabalar ile her türlü transfer ihtiyacına cevap verebilmektedir ki siz de havaalanında araç peşinde koşturmak istemiyorsanız mutlaka izmir havaalanı transfer kolaylıklarından faydalanmalısınız.
 
En İyi İzmir Havaalanı Transferi
İzmir’in tek havalimanı Gaziemir ilçe sınırları içerisinde yer alan İzmir Adnan Menderes Havalimanı’dır. İzmir’in diğer bölgelerine ulaşım toplu taşıma, taksi ya da izmir havaalanı transfer ile sağlanabilmektedir. Bu seçeneklerini içinde konforunun yanı sıra ekonomikliğiyle öne çıkan havaalanı transferidir. Havaalanı transfer hizmeti, terminalde yolcunun karşılanmasını ve özel şoför ile konaklamasını gerçekleştireceği otel, yazlık ya da pansiyona bırakılmasını kapsamaktadır. Dileyen yolcular dönüş için de kaldıkları yerden havaalanına transfer işlemi talep edebilmektedirler. Yorucu uçak yolculuğundan sonra güvenle ve kısa sürede kalacağınız yere ulaşmak için izmir havaalanı transfer hizmetinden faydalanabilirsiniz. Transfer işlemini tek kişi ya da birkaç kişi için talep edebilirsiniz. Ayrıca transfer hizmeti aldığınız firmaya önceden bildirdiğiniz takdirde çocuklu aileler için çocuk koltuğu gibi ek olanaklar da genellikle ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Transfer ücretleri kişi başı değil araç için olduğundan bu konforlu hizmet aslında son derece ekonomiktir. Havaalanından transfer talebinizi internet üzerinden ya da telefonla gerçekleştirebilirsiniz. Uçağınızın iniş saatinde terminalde karşılanırsınız ve gideceğiniz yere kolayca ulaşırsınız. Firmamız İzmir’in tüm bölgelerine bakımlı araçları ile havalimanından ve havalimanına transfer olanağı sağlamaktadır. Tüm tatil beldelerine izmir havaalanı transfer ile ulaşabilirsiniz. Gideceğiniz bölgeye araç başına transfer ücreti hakkında firmadan bilgi alabilirsiniz. Eğer gideceğiniz bölgeyi transfer bölgeleri arasında göremiyorsanız fiyat öğrenme talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyonunuz onaylandıktan sonra transfer hizmetinden faydalanabilirsiniz.
 
Sorunsuz Havalimanı Transfer Hizmeti
İzmir, Ege Bölgesinin incisidir. Denizle olan bağlantısı yanında tatil yörelerine yakınlığı ve ticaret merkezi olarak görülmesi, İzmir’i ve İzmir’e en kolay ulaşım şekli olan havayolunu ön plana çıkarır. İzmir’de okuyan bir öğrenci de olabilirsiniz, iş anlaşması imzalamaya gelen bir iş adamı da, seminer ya da sempozyum için olabileceği gibi, tatil ve eğlence amacıyla da İzmir’e havayoluyla gelmiş olabilirsiniz. Hangi nedenden seyahat ederek İzmir’e geldiğinizin pek de önemi yok aslında. Adnan Menderes Havaalanında, izmir havalimanı transfer hizmeti sunan firmamız, kaliteli yönetim anlayışı, deneyimli personeli ve son model araçlarıyla hizmetinizde. İster bir kişi olun, ister birkaç kişi, isterseniz büyük bir grup olarak seyahatlerinizde, değişik araç ve hizmet seçenekleriyle izmir havaalanı transfer hizmetinden yararlanabilirsiniz. Havaalanında sizleri karşılayan güler yüzlü personelimiz, sizi araca yönlendirir ve güvenli bir şekilde hizmetlerimizden yararlanmanıza yardımcı olur. Özellikle durumunuzla ilgili bilgi vermeniz halinde, acil durum prosedürleri uygulanarak, durumunuza en uygun çözüm seçenekleriyle bilgilendirilirsiniz. Sizi karşılayacak izmir havaalanı transfer hizmeti verecek araçlarımızda isteğinize göre, çocuk koltuğu bulunmasını da isteyebilirsiniz. Rezervasyon için İzmir Transfer şirketiyle irtibata geçtiğinizde, gerekli bilgiler deneyimli personelimiz tarafından alınır ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillendirilen transfer hizmetinden faydalanabilirsiniz. Evet, tek yapmanız gereken bizi aramak ve ne zaman, hangi saatte, havaalanından alınacağınızı bize bildirmek olacaktır.
 
Havalimanı Transfer
İzmir havalimanı transfer hizmeti almak isteyen kişiler genellikle güzel şehrimize birkaç günlük ziyaret amacıyla gelen kişiler oluyor. İsterlerse tek başlarına isterlerse arkadaşlarıyla birlikte gelmiş olsunlar bizler İzmir havalimanı transfer firması olarak onların havalimanından itibaren tüm ulaşım hizmetlerini onlara sağlıyoruz. Firmamızın bu ayrıcalıklı hizmetini almak için ziyaretinizden birkaç gün öncesinde bizlere telefonla ulaşmanız gerekiyor. Bizlere telefonla ulaştığınızda sizden İzmir içindeki programınız ve bu programı kaç kişinin uygulayacağı hakkına birkaç soru soruluyor. Bu soruların amacı sizlere şehir içerisinde en kaliteli hizmeti vermek. Bu sebeple İzmir’de ne kadar süre kalacağınızı, bu süre içerisinde ne seviyede araç ihtiyacı hissedeceğiniz ve grubunuzun kaç kişi olduğunu sizlerden öğreniyoruz. Sonrasında sizler bize belirttiğiniz tarihte uçaktan indiğiniz andan itibaren sizleri lüks araçlarımızla alıp dilediğiniz yerlere ulaştırıyoruz. Bu işlem için sizlere birden fazla araç çeşidi sunuluyor. Bu araçlarımız tamamı yeni ve lüks araç sınıfında bulunuyor. Sizler yalnızca kaç kişilik bir grup olacağınıza göre bu araçlardan birisine karar veriyorsunuz. Binek araç olarak adlandırılan ve 1 ila 4 kişi arasında yolcu taşıyabilen araçlar izmir havalimanı transfer hizmetinde en çok tercih edilen araçlar oluyor. Bunun yanı sıra Mercedes Vito ve VW Sprinter modelli araçlarımız sizlerin daha kalabalık bir grupla İzmir’i ziyaret ettiğiniz anlarda sizlere yardımcı oluyor. Birçok müşterimiz tek başlarına dahi gelseler tercihlerini rahatlık ve konforlarından dolayı bu araçlardan yana kullanıyorlar. Bunun yanı sıra transfer firmamız sizlere minibüs ve otobüs ile izmir havaalanı transfer hizmetini sunuyor. Kalabalık gruplar halinde İzmir’i ziyaret ederken havayolu seçeneğini kullandığınızda firmamız izmir havalimanı transfer hizmeti çerçevesinde sizleri otobüs ya da minibüsler ile havalimanında alabiliyor. Sonrasında da dilediğiniz yere götürüyor.
 
izmir havaalanı transfer
İzmir havalimanı transfer hizmetinden yararlanmak için kaliteli ve işinde başarılı bir firma arıyorsanız bu anlamda İzmir Havalimanı Transfer’i tercih etmelisiniz. Firma bu anlamda sizlere yönelik olarak hizmet vermektedir. Bunu yapabilmek adına ise uzun bir zamandır havalimanı bölgesi içerisinde yasal olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Firmanın hizmetlerinden bir tanesi olarak izmir havalimanı transfer göz önüne çıkmaktadır. Bu hizmet sayesinde kişiler havalimanından kiraladıkları araçlarla birlikte İzmir ili içerisinde istediklere yere sorunsuz bir biçimde şoförleriyle birlikte gitmektedir. Bu aşamada firma müşterilerine işinde uzman şoförlerle ve kaliteli araçlarla birlikte hizmetini sunmaktadır. Bu araçlar ise modelinden rengine kadar tamamen sizlerin tercihine bırakılmıştır. Bu aşamada sizin yapmanız gereken sadece bu araçlardan istediğinizi kiralamaktır. Duruma göre de firma transfer hizmetine bağlı şoför hizmetini de sizlere vermektedir. Bu şoförle birlikte İzmir’de bir yerden bir yere kolay bir şekilde ulaşmanın ayrıcalığını yaşayabilmektesiniz. Ancak kiraladığınız araç ile alakalı olarak bazı kurallara uymanız gerekmektedir. Bu kurallar İzmir Havalimanı Transfer firması tarafından konulmuş bir vaziyettedir. Öncelikli olarak kiraladığınız aracın almış olduğu trafik cezalarını siz ödeme durumundasınız. Ardından araç ile birlikte bir kaza yaptığınız takdirde bunu firmaya anında bildirmeniz gerekmektedir. Çünkü bu duruma göre firma kasko, sigorta vb. hizmetlerinden yararlanıp yararlanamayacağınızı belirlemektedir. Bunlar genel itibarıyla firmanın müşterilerinden rica ettiği hususlar olarak kendisini belli etmektedir. Bunların diğer detaylarına ulaşmak için ise her zaman ve koşulda firmayla iletişime geçebileceğinizi bilmelisiniz. Buna göre de araç ve transfer işlemlerinin detaylarını konuşma ve karara bağlama imkânlarına sahip olmaktasınız. Bu da firmanın sizlere sunmuş olduğu güzel bir hizmettir. Şunu da söylemek gerekirse izmir havalimanı transfer için firmanın telefonla danışma hattını da kullanabilirsiniz.
 
İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Adnan Menderes Havalimanı Ege Bölgesi’nin çok büyük bir kısmına, sıcak dönemler boyunca da yoğun şekilde yörenin Kuşadası, Çeşme gibi tatil beldelerine hizmet veren bir havayolu durağıdır. Bu anlamda hem yerli hem de yabancı ziyaretçi hareketliliği fazla olmaktadır. Böyle yoğun dönemlerde ne yazık ki sunulan taşımacılık hizmetleri yetersiz kalabilmektedir ve yılın diğer bölümlerinde kalabalık gruplar, iş adamları gibi ihtiyaç sahiplerinin tercih ettiği izmir havalimanı transfer araçları, beklemek istemeyen ve konforlu bir seyahat isteyen tatilcileri de kendine çekmektedir. Özellikle izmir havaalanı transfer uygun fiyatı, hızı ve güvenli oluşu ile her gün daha çok kişi tarafından tercih edilmektedir.
 
Giderek artan talep ile havalimanı civarı ve şehirde pek çok irili ufaklı taşımacılık firması ortaya çıkmıştır. Bu anlamda yasal ve güvenli izmir transfer firmaları ile çalışmak çok önemlidir. Aksi takdirde kişiler uygun görmedikleri araçlar ile seyahat etmek zorunda kalabilir, beklemedikleri ücretleri ödemek mecburiyetinde kalabilir hatta bakımsız araçlar ya da profesyonel olmayan şoförler nedeni ile yolda kalmak gibi tatsız deneyimler yaşayabilirler. Firmamız ile çalışarak her gün günün her saati aracınız için rezervasyon yaptırabilir, uygun izmir transfer fiyatları için önceden kataloglarımıza göz atabilirsiniz. Bu şekilde hangi hizmeti alacağınızdan emin olur ve ne ödeyeceğinizi bilirsiniz. Erken rezervasyon şansı ile araçsız kalma korkusundan kurtulur, üstelik uçağınız daha inmeden İzmir shuttle servisinizin hazır olduğunu bilirsiniz.
 
İzmir Havalimanı Transfer İçin Lüks Araçlar
Özellikle yaz aylarında tatilcilerin en gözde tercihi olan İzmir havayolu ile ulaşıma çok uygun bir şehirdir. Bu sebeple de yapılan havayolu ulaşımından sonra izmir havaalanı transfer konusundaki hizmetlerde büyük önem taşımaktadır. Birçok insan havalimanında oteline veya konaklayacağı yere servisler, toplu taşıma araçları veya ticari taksiler yerine izmir havalimanı transfer hizmetlerinin konforlu ile ulaşmak istemektelerdir. Yerli veya yabancı turistler oldukça kolay bir şekilde havalimanından gidilecek yerlere ulaşım sağlanması konusunda transfer firmalarının sunduğu bu hizmetlerden yararlanmaktadır. Oldukça uygun maliyetlerde ve lüks araçların sunulduğu bu hizmetlerden birçok insan faydalanmaktadır. Havalimanına inildiğinde firmaların kendi ofislerinden İzmir shuttle konusunda hizmetler alınabilmektedir. Bunun yanında internet üzerinden veya çağrı merkezleri ile çok önceden de rezervasyonlar yapılabilmektedir. Büyük bir konfor sağlayan transfer hizmetleri deneyimli şoförler ile güven içerisinde bir seyahat olanağı sunmaktadır. Bu avantajları ile de izmir transfer firmaları çok fazla tercih edilmektedir. Bu firmalar sundukları hizmetlerinde farklı sınıflardaki araçlar ile transfer yapabilmektedirler. Bu durumda lüks ve konforlu araçlar ile transfer olanakları bulunabilmekte ve bu hizmetler alınabilmektedir. Bu sebeple de birçok turist oteline konfor içerisinde ulaşmak için bu hizmetleri almaktadır. Bunun yanında oldukça uygun izmir havalimanı transfer fiyatları ile ulaşımda sağlanabilmektedir. Uygun maliyetli araçların tercihi ile transfer konusunda sorunsuz ve konforlu bir seyahat yapılabilmektedir.

 

Son Haberler

Gaziemir rent a car

          Gaziemir rent a car firmamız şu anki fiyat artışlarına göre çok uygun f...

Devamını oku

Gaziemir rent a car

Gaziemir rent a car firmamız sizlere yeni sezonda yeni indirimli fiyat avantajlarıyla hizmet vermekteyiz.Gaziemir oto k...

Devamını oku

Gaziemir Rent A Car Bahar Yaklaşırken Sizlere Mutluluklar Diler

Gaziemir Rent A Car olarak son dönemde ortaya çıkan fiyat artışlarını oto kiralamaya yansıtmamaya ça...

Devamını oku

Gaziemir rent a car

Gaziemir rent a car firması olarak yeni tip araç kiralama modeliyle daha güvenli ve kalitelli bir hizmet su...

Devamını oku

İZMİR TRANSFER

Adnan Menderes İzmir Havalimanı Transfer  Şirketimiz havalimanından bir çok noktaya özel ara&cce...

Devamını oku
Ödeme Yöntemleri
https://www.gaziemirrentacar.com/ © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır -