EUR  
Türkçe  
Rezervasyon Hattı

Bornova Rent A Car

Bornova, Türkiye'nin İzmir ilinin bir ilçesidir. 
İlçenin doğusunda Kemalpaşa, güneyinde Buca, batısında Konak ve Bayraklı, kuzeybatısında Karşıyaka ve Menemen ilçeleri, kuzeyinde Manisa ili bulunmaktadır.
 
Yamanlar Dağı'nın eteğinde, 38 derece kuzey enlem ve 27 derece doğu boylamı üzerinde yer alır. İzmir kent merkezinin 8 km kuzeydoğusunda, İzmir Körfezi'nden 3 km doğudadır.
Belediye teşkilatı 1882 yılında kurulmuş, 1957 yılında ilçe hâline gelmiştir. Yüzölçümü 220 km²'dir.
 
Ege Üniversitesi'nin ana kampüsü ve üniversite ile aynı adı taşıyan, Türkiye'nin en büyük hastanelerinden biri olan Ege Üniversitesi Hastanesi bu ilçede bulunmaktadır.
 Ayrıca Yaşar Üniversitesi'nin Selçuk Yaşar yerleşkesi de Bornova Ağaçlıyol mevkiindedir.
 
İki büyük askeri birliğin yanı sıra, İzmir-İstanbul, İzmir-Ankara, İzmir-Aydın ve İzmir-Çanakkale karayolu ağlarının merkezinde bulunması, 
2000 yılında metronun Bornova'ya uzanması ve İzmir Otogarı'nın ilçe içinde konuşlandırılmış olması ve Bornova-Kavaklıdere-Işıkkent üçgeninin sanayi bölgesi olarak saptanması ve 4 sanayi sitesinin yerleşim alanı içinde bulunması, 
Bornova'nın gelişimine bugün ve gelecekte etki yapacak unsurların başında gelmektedir.
Bornova bu arada, Kavaklıdere, Çiçekli, Kayadibi ve diğer semtleriyle İzmir'in akciğeri konumunu sürdürmektedir.

Bornova rent a car firması olarak sizlere daha iyi hizmet vermek uygun fiyatlara bornova araç kiralama olarak 7/24 hizmet vermektedir.Bornova rent a car fiyatlarımız siz degerli müsterilermize sürekli kampanya  hakkında bilgi vermekte olup fiyat  garantisi sunmaktayız. 
Ödeme Yöntemleri
https://www.gaziemirrentacar.com/ © 2024 - Tüm Hakları Saklıdır -